FAQ - nejčastější otázky

Máte nějakou otázku, na kterou hledáte odpověď a není níže? Napište nám prostřednictvím Kontaktního formuláře. Vaše dotazy poslouží v této sekci dalším uživatelům.

Návod, jak nakoupit kryptoměny

Připravili jsme pro Vás video návod jak si založit krypto peněženku a jak nakoupit kryptoměnu - NÁVOD ZDE

Lze nakoupit/prodat u Vás kryptoměny i mimo stránky?

Po domluvě je možné v Mladé Boleslavi udělat osobní transakci v maximální výši 25000 Kč/den na osobu.

Jak mám prodat své kryptoměny?

Prozatím nás můžete kontaktovat přes e-mailový formulář a jistě se dohodneme. V budoucnu bude řešen i výkup kryptoměny skrze web, tak, jak je tomu i nyní u prodeji.

Jak rychle probíhá převod peněz?

Pokud máte ČSOB, Poštovní spořitelnu, FIO, Equabanku nebo mBank, proběhne platba okamžitě do pár minut.
Pokud platíte z jiné banky a peníze odešlete do 11:00, měla by být platba připsána ještě v ten stejný den.Pokud je platba odeslána později, bývá připsána do dalšího pracovního dne.

Kde si založit peněženku na kryptoměny?

Jako peněženku Vám doporučujeme Exodus.io. Jedná se o peněženku, ve které je možné mít více virtuálních měn najednou. Není tedy třeba zakládat xx různých peněženek. Po založení si, prosím, ihned opište 12 slov, která slouží pro obnovení peněženky. Tato slova neukládejte z bezpečnostních důvodů v počítači, ale opište si je na papírek a ten někde dobře uschovejte. Doporučené jsou minimálně 2 kopie na bezpečných místech daleko od sebe.

Jak chránit své kryptoměny?

Je důležité mít neustále aktualizovaný operační systém. Používat aktuální verzi antiviru (např. Avast, Comodo...). Zveřejňovat pouze veřejné klíče Vaší peněženky, ne klíče privátní. Při kopírování adresy (veřejného klíče) Vaší peněženky je vždy třeba zkontrolovat alespoň poslední 4 znaky, aby nedošlo k jeho přepsání útočníkem, který by tam podstrčil svou adresu.

Cookies používáme proto, abychom mohli zajistit bezpečnost tohoto webu, měřit návštěvnost a přizpůsobovat a měřit reklamy. Kliknutím na jakýkoliv odkaz na tomto webu, vyjadřujete svůj souhlas, že smíme pomocí cookies shromažďovat informace na tomto webu i mimo něj.